Oslavy 740 let města Blovice

Ve dnech 19. – 23. 6.2024 probíhaly oslavy 740 let města Blovice. Zahájení oslav proběhlo ve středu 19.6.2024 v sále Lidového domu, kde došlo k ocenění významných osobností města Blovice, které se svojí dlouholetou činností podíleli na rozvoji a fungování města v nejrůznějších sférách. Jedním z oceněných byl i náš dlouholetý člen, bratr Jaroslav Polívka, který je členem sboru více jak 70 let. Během svého působení vykonával několik funkcí a vždy byl velice aktivním členem. Jardovi děkujeme za jeho dlouholetou činnost u dobrovolných hasičů v Blovicích. Souběžně gratulujeme i ostatním oceněným.

Nadále v sobotu, která byla hlavní dnem oslav, jsme byli součástí průvodu městem, kde jsme mimo náš prapor nesli i prapor města. V neděli jsme pak asistovali u příjezdu historické parní lokomotivy Šlechtična.