Opět jsme byli součástí Dětského dne

Dětský den, který již třetím rokem uspořádalo Město Blovice se svými partnery a sponzory je již minulostí. V neděli 2.6.2024, kdy se akce konala si s námi počasí po celý den hrálo. Zpočátku to vypadalo, že se akce snad zúčastní pouze pořadatelé, avšak děti počasí nakonec neodradilo a postupem času se na akci dostavilo celkem 200 dětí. Většinu disciplín jsme z preventivních důvodů přesunuli do krytých prostor, využili jsme prostory Sokolovny, hasičské zbrojnice, DDM Blovice a chovatelny. Na děti, po malé redukci, čekalo celkem 18 disciplín, stánek s občerstvením a na konec losování tomboly o hodnotné ceny. Celé odpoledne uzavřelo vystoupení Čiperků na sále Sokolovny. Jelikož se den opět vydařil, další termín Dětského dne je plánován na neděli 1. června 2025.

Děkujeme partnerům a sponzorům

Město Blovice